AVATUD

Oleme avatud:
E-R 11:00 - 19:00

L 11:00 - 18:00
P - suletud!

KOJUVEDU

Vali MENÜÜST endale sobivad tooted ja TELLI KOJU

Tellimiseks helista:
55 56 85 85

Alates 20 eurost TASUTA KULLER
Sakku, Kiisale ja Aespasse!

Kojuvedu toidukulleriga

Print Friendly, PDF & Email

SAKKU, KIISALE JA AESPASSE toob Jaama Grilli toidu kohale kuller TASUTA kui tellimis on 20 EUR või suurem!

Kõiki Jaama Grilli ja Pagari tooteid, mis on menüüs burgerid, kebabid, praed, pelmeenid - on võimalik teil tellida kas ettetellimisega nii, et tulete ise järgi. Selleks tuleks ühendust võtta meie telefoni või facebooki kaudu.

Kaugemad sööjad saavad toidu tellida endale koju toidukulleriga. Meie kuller teenindab kõike kliente reeglina ühe tunni jooksul peale tellimist. Loomulikult, kui tellija teab et ta jõuab alles õhtul koju - siis mida varem te tellimuse sisse annate, seda täpsemalt teie toit kohale jõuab!

Toidu tellimiseks on meil jagatud TOIDUKULLERI teekond kahte tsooni - 1 tsoon ja 2 tsoon. Esimese tsooni kohaletoomise tasu on 5 EUR ja teise tsooni 10 EUR. Eripakkumine on SAKU, KIISA ja AESPA klientidele - kui teie toiduarve on 20 EUR või suurem siis tuuakse toit kohale TASUTA!

tellimused

MENÜÜST välja valitud toidu parimaks tellimiseks saate kasutada meie FACEBOOK kontot, kuid võib ka julgesti helistada +372 555 68 585

NB! Seoses eriolukorraga riigis tuuakse toit teile kätte KONTAKTIVABALT. See tähendab seda, et TOIDUKULLER teie toitu ei näe, ega puutu! Kokk pakib teie toidu desifitseeritud termokasti, kust teie ise selle ka välja võtate, tõsi mõnikord tundub see väga tobe - kui kuller ütleb, et "võtke ise" - aga nii on kindlam, et ta ei ole teie toitu puutunud!

Print Friendly, PDF & Email